Yön Çadırcılık Hakkında

Yön Çadırcılık Hakkında, Tarihçe, misyon, vizyon

YÖN Çadırcılık San. Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile 1976 Yılında kurulmuş olan firmamız, kuruluşundan bugüne kadar, sürekli bir değişim ve gelişim göstererek tüm müşterilerine kaliteli, hızlı ve kalıcı çözümler sunmayı kendisine temel ilke olarak kabul etmiş ve müşteri odaklı hizmetlerine devam etmektedir.

Çadır sektöründe; gerek kalite ve gerekse kapasite yönünden iddialı olan firmamız, 2004 yılından itibaren ISO 9001:2000 kalite yönetim belgesi, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemlerine sahip olup, üretiminde bulunduğu tüm ürünleri uluslar arası kalite normlarına uygun olarak imal etmekte ve satış sonrası müşteri memnuniyetini de en temel ve olmazsa olmaz şirket politikası olarak kabul etmektedir.

Yön Çadırcılık olarak bugün artık yurt içi ve yurt dışı tüm müşterilerine, Ankara merkez ofisi, fabrikası ve Almanya ofisi ile hizmet vermektedir. Depo çadırı, şantiye çadırı, şişme çadır, askeri çadır, kamelya ve benzeri yapılar için profesyonel prefabrike çözümler sunar.

Kurumsal yapılaşma adımlarını tek tek gerçekleştiren firmamız, uzun vadeli çözümlerle, ürün yelpazesindeki ürün çokluğu ile tüm müşterilerinin hizmetindedir.

Misyonumuz; Yön Çadırcılık olarak, kalite bilincimizi üretim ve satış sonrası hizmetlerimize yansıtarak uzun vadeli çözümler üretip, yüksek müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamak.

Vizyonumuz; sektörümüzde üretimde ve hizmette güven ve kalite dendiğinde akla gelen ilk isim olmaktır.