G Serisi Çadırlar

G Serisi Çadırlar

Bu yapılar temel barınak sistemlidir. Bu yapılar her ne kadar kapsam bakımından sınırlı da olsa, yüksek kaliteli prefabrik yapım ürünleri konusundaki ünümüzü korurken endüstri açısından en ekonomik ve kapalı alan sağlayan çözümler olarak ortaya çıkmaktadır.

G Serisi yapılar, bükümlü sıcak galvanizli çelik çerçevelerin içten PVC kaplamalı bir polyester çatı yüzeyine uygulanması ile elde edilmektedir. 3m lik dahili modüllerle bu eşsiz yapının uzunluğu tamamen müşterinin isteğine bırakılmasına karşın genişliği 15m (12m - 18m) standart boyutlarda olmaktadır.

Çatı tek parça olarak ve yüzeyin duvar bitimlerinde tam olarak tutturulabilmesine olanak verecek şekilde inşa edilir. Kapılar çerçeve içinde herhangi bir yere konabillir. Ayrıca çok çeşitli aksesuar malzemeleri bulunmaktadır.

Kullanım Amaçları

  • Çok Amaçlı Depo
  • Tamir - Bakım Atölyesi
  • Yemekhane

Yüzme Havuzu Çadırı

image Bu yapılar sayesinde her türlü spor tesisinin veya otelin sahip olduğu açık hava yüzme havuzunun üstü çok kısa bir sürede kapatılıp kapalı yüzme havuzuna dönüştürülebilir. Dilendiği zaman tekrar açılabilir. Bu sayede yazın açık olan havuz kışın kapalı olur ve 4 mevsim kullanıma açık olur.

Aynı şekilde halı saha, tenis kortu gibi her türlü spor alanının üstü çok kısa bir sürede kapatılıp kullanıma uygun hale getirilir.

KULLANIM ALANLARI • Yüzme Havuzları· TenısKortları • Halı Sahalar

Tören-Merasim Çadırı

image Tören ve Merasim çadırları, gün ışığını tüm parlaklığıyla içeri geçirerek ferah ve aydınlık bir ortam sağlar. Konserler, törenler ve her türlü merasimler için en uygun yapıdır. İstenilen yere kolayca kurulup kaldırılabilir, depoda saklanabilir. İstenildiği zaman yeniden kurulup kullanılabilir. Tüm bu özellikleriyle eşsiz yapılardır.

Genişlik: Sipariş üzerine genişlik ayarlanabilir

Uzunluk: Sınırsız (4 m - 5 m lik modüller halinde)